با سلام و عرض ادب

بنده دانشجوی دکترای مهندسی عمران هستم. موضوع تحقیقاتی بنده در زمینه مدل سازی اثر بارندگی و پوشش گیاهی روی زمین لغزش است. برای معرفی مطالعه (بیان مسئله و اهمیت موضوع) نیاز داشتم اطلاعاتی کلی در زمینه زمین لغزش های ایران و خسارت های مالی و جانی ناشی از آن بدانم. همچنین به دنبال نقشه ای هستم که فراوانی زمین لغزش ها را در اختیار من قرار بده.

ممنون میشم من را راهنمایی بفرمایید

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

با سلام و عرض احترام:

لطفا جهت دریافت اطلاعات شما ابتدا منطقه  محدودتری با طول و عرض جغرافیایی  مشخص نمایید .و با نامه اداری جهت اطلاعات مربوطه به امور زمین لغزشها به دفتر مهندسی و مطالعات سازمان جنگلها و مراتع و آبخیزداری کشور، جناب آقای مهندس بیانی.

لطفا قبل از آمدن به سازمان جنگلها و مراتع و آبخیزداریی کشور با  نامه ذکر شده با مهندس قبادی هماهنگی لازم را (از طریق سایت) جهت حضور به گروه عمران و زمین لغزش را داشته باشید.

با سلام و عرض احترام:

لطفا جهت دریافت اطلاعات شما ابتدا منطقه  محدودتری با طول و عرض جغرافیایی  مشخص نمایید .و با نامه اداری جهت اطلاعات مربوطه به امور زمین لغزشها به دفتر مهندسی و مطالعات سازمان جنگلها و مراتع و آبخیزداری کشور، جناب آقای مهندس بیانی.

لطفا قبل از آمدن به سازمان جنگلها و مراتع و آبخیزداریی کشور با  نامه ذکر شده با مهندس قبادی هماهنگی لازم را (از طریق سایت) جهت حضور به گروه عمران و زمین لغزش را داشته باشید.

زمین ,اطلاعات ,لغزش ,مراتع ,مهندس ,جنگلها ,زمین لغزش ,سازمان جنگلها ,آبخیزداریی کشور ,بیانی لطفا ,مهندس بیانی ,مهندس قبادی هماهنگی ,آقای مهندس ب منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

واژه های از جنس آسمان arazclub فرش پایگاه مقاومت شهدای روستای دیوکلا الیمون هر چی بخوای هست دانلود برای شما آرکامد طب ترک Arkamedtebtork تا موفقیت خزعبلات یک روانپریش|: